Masthead all

Contacteer ons

The Team

Owner / CEO / Coach
Geert Debusschere

Owner / CEO / Coach

geert@eccolaluna.be
+32 477 26 34 93
Owner / HR / Coach
Anne-Astrid Coninx

Owner / HR / Coach

anne-astrid@eccolaluna.be
+32 485 58 52 95
Sales
Michiel Messiaen

Sales

michiel@eccolaluna.be
+32 9 245 82 88
Event Coordinator / Sales
Hans Vanooteghem

Event Coordinator / Sales

hans@eccolaluna.be
Event Coordinator
Robin Zenner

Event Coordinator

robin@eccolaluna.be
Event Coordinator
Tim Stragier

Event Coordinator

tim@eccolaluna.be
Event Coordinator
Gert-Jan De Vis

Event Coordinator

gert-jan@eccolaluna.be
Event Coordinator
Samuel Courouble

Event Coordinator

samuel@eccolaluna.be
Event Coordinator
Elie Claeyssens

Event Coordinator

elie@eccolaluna.be
Event Coordinator
Mante Van Damme

Event Coordinator

mante@eccolaluna.be
Event Coordinator
Tim Vancauwenberghe

Event Coordinator

vc@eccolaluna.be
Event Coordinator / Coach
Wim Havaux

Event Coordinator / Coach

wim@eccolaluna.be

Contactformulier

Get in touch

Vul onderstaand formulier in of stuur een mailtje naar team@eccolaluna.be


    Bedankt! Uw bericht werd verstuurd. We zullen u zo snel mogelijk contacteren.

    Bedrijf

    Ecco La Luna Bv

    Ecco La Luna bv
    Vluchtenboerstraat 27A
    9890 Gavere (BE)
    team@eccolaluna.be

    Telefonisch kunt u ons bereiken op:
    +32.477263493 - Geert
    +32.92458288 - Els/Michiel

    Gegevens
    BTW BE 0479 176 733
    RPR GENT
    IBAN: IBAN BE18 0689 3343 4865
    Belfius SWIFT / BIC: BIC GKCCBEBB

    Vraag offerte

    Standaard of op maat?